[Герб Черкаської області]

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Прапор і герб України Будинок облдержадміністрації
www.ck-oda.gov.ua Офіційний портал
 
 
  

Вітання голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба з днем працівників Служби безпеки України


Щиро вітаємо вас із професійним святом – днем працівників Служби безпеки України!

Двадцятилітній ювілей – це привід озирнутися на пройдений шлях і проаналізувати здобутки, врахувати вимоги часу і визначити пріоритети на майбутнє.

Своїм високим професіоналізмом, мужністю і відвагою ви заслужили вдячність і пошану всього українського народу. Адже забезпечення миру і злагоди в суспільстві – найважливіша мета вашої служби.

Ви віддаєте всі свої сили справі захисту державного суверенітету України, конституційного ладу, територіальної цілісності, законних інтересів держави, забезпеченні прав і свобод людини та громадянина.

Результати роботи управління Служби безпеки України в області та його територіальних підрозділів свідчать про високий рівень фахової підготовки співробітників, їх спроможність здійснювати дієві профілактичні та спеціальні заходи, спрямовані на захист прав і законних інтересів держави та її громадян від протиправних посягань.

Завдячуючи вам, на Черкащині панує порядок, безпека та стабільність. Саме від вашого згуртованого колективу-однодумців, що всі свої знання і енергію віддає на побудову правової демократичної держави, залежить соціально-економічна і соціально-політична стабільність в області.

Тож нехай кожен день приносить Вам тільки радість, а рідні і близькі зігрівають своїм теплом і увагою!

Голова обласної державної адміністрації,
Герой України

C.Б.Тулуб 

Черкаська обласна державна адміністрація

18000, м. Черкаси,бульвар Шевченка 185

e-mail: cancelar@oda.ck.ua

cancelar@ck-oda.gov.ua

oda@2upost.com